Biz Kimiz?

Kalite Politikamız

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verebilmek için kuruluşumuzda Kalite Yönetim Sistemini benimseyerek, sistemin etkinliğini değerlendirip sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve konusunda uzman personelimizle birlikte teknolojik gelişmeleri ve yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz.

 

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi hedefliyoruz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştiriyor, güçlendiriyor ve yetkilendiriyoruz. Değerlerimizi ve kurum kültürümüzü özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantiliyoruz.

 

Çalışanlarımızın ve toplumumuzun sağlığına itibar ediyoruz. Çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütüyoruz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

 

 

Vizyonumuz

Oktay Yüksel Yapı Market A.Ş olarak uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeyle, inşaat, hırdavat, yalıtım ürünleri ve yapı market alanlarında hizmet veriyoruz. Öncüsü olduğumuz yapı ve inşaat sektörü içerisinde kaliteli, ilkeli, dürüst ve saygın hizmet anlayışını benimseyerek, 20 binin üzerinde ürün çeşidiyle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve hizmet verdiğimiz firmalara yapı market sektöründe çözüm ortağı olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 

Hedefimiz, Oktay Yüksel Yapı Market A.Ş olarak yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak farklılıklar ve değerler yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir yapı market firmasından daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir firma olmaktır.

 

 

Misyonuumuz

Misyonumuz; hizmet kalitemiz, geniş ürün yelpazemiz, fiyat avantajımız, profesyonel ekibimiz ve kalite güvencemizle üst düzey müşteri memnuniyeti için çalışmaktır.

 

Yenilikçi çözümlerimiz ve güvenilirliğimizle tüm paydaşlarımız için kalıcı ve yüksek değer yaratmaktır.

 

Tüm faaliyetlerimizde kurum ve toplum değerlerini gözeten, etkin, verimli, dürüst, güvenilir, insanlara ve çevreye saygılı bir anlayışla hareket etmektir.

 

 

Vizyonumuz; hizmet verdiğimiz tüm alanlarda dünya standartlarda faaliyet gösteren, değer yaratan, Türkiye’yi geleceğe taşıyan lider kuruluş olmaktır.

(0312) 512 90 90

© 2022 Oktay Yüksel

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz

Ostim, Alınteri Bulv. 1200. Cad. (Eski 29.Sk.) No:72-74-76, 06374 Yenimahalle/Ankara